KONST / Litografier / Färglitografi 10851063
nr 1085 1063
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), 'Söders höjder", 113/230, signerad, motivet: 38x54
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:39:43
1.100 kr
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann